Usługi

Co robimy

Turystyka, promocja regionu dronem

tworzymy materiał reklamowy w postaci filmów i zdjęć promujących z drona dla firm i instytucji tj. hoteli, ośrodków rekreacyjnych i wypoczynkowych, gospodarstw agroturystycznych, ponad to wykonujemy również spoty promocyjne ukazujące piękno z lotu ptaka regionów, miast i gmin. Nasze nagrania i zdjęcia wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii tj. drona Ispire 2 z kamerą o rozdzielczości Ultra HD – 4K co pozwala stworzyć najwyższej jakości materiał reklamowy.

Inspekcje techniczne dronem

Inspekcje techniczne – wykonujemy inspekcje techniczne z drona wyposażonego w kamerę Ultra HD z możliwością zastosowania obiektywu Olympus m.zuiko Digital 45mm co daje możliwość uchwycenia najmniejszych szczegółów – w budownictwie, w rolnictwie, dla firm ubezpieczeniowych

Biura nieruchomości, Deweloperzy, Dokumentacja, promocja dronem

świadczymy usługi dla deweloperów w postaci dokumentacji prowadzonych inwestycji, wykonujemy nagrania i zdjęcia z drona w jakości Ultra HD – 4K dla firm budowlanych, właścicieli nieruchomości, tworzymy materiał reklamowy z powietrza dla biur nieruchomości.

Fotomapy szczegółowe, wysokiej jakości – zdjęcia dronem

Fotomapy – czyli mapy fotograficzne (ortofotomapy) są kartometrycznym odwzorowaniem terenu tworzonym za pomocą uprzednio wykonanych zdjęć lotniczych przy wykorzystaniu drona. Jest to tak zwana fotometria lotnicza, której zaletą jest szybkość wykonania, możliwość pomiarów bezkontaktowych – szczególnie przydatna dla trudno dostępnych terenów oraz kompletność wyników. Ortofotomapy zarówno jak klasyczne mapy daja możliwość pomiarów odległości, odczytu współrzędnych itp. Każdą ortofotomapę tworzy się poprzez wewnętrzną orientację zdjęć, ich korekcję geometryczną oraz poprzez pozyskanie numerycznego modelu terenu. Ortofotomapy wykorzystywane są w dziedzinie budowlanej – pozwalają na stworzenie dokumentacji przed powziętą inwestycją a także w trakcie jej realizacji, geodezji poprzez tworzenie map ale również w marketingu poprzez tworzenie materiałów promocyjnych dla przedsiębiorców, samorządów, inwestorów.